قیمت بیرون آوردن اشیاء از توالت

چه زمانی نیاز به خدمات بیرون آوردن اشیا است؟ اگر گرفتگی به دلیل افتادن اشیا سخت به چاه توالت باشد شاید مجبور شویم آن را خارج کنیم.

این کار معمولا زمانی انجام می شود که دستگاه فنر لوله بازکنی یا دستگاه کمپرسور هوا نتواند شی سخت را متلاشی کند یا به داخل چاه فاضلاب هدایت کند.

طبعا هزینه بیرون آوردن اشیاء بی ارزش که باعث گرفتگی چاه توالت شده اند ، به اطلاع شما خواهد رسید.

ولی در اکثر مواقع ، در اکثر مواقع ، زمانی همشهریان عزیز از این خدمات ما استفاده می کنند که شی قیمتی مانند طلا به داخل چاه توالت افتاده باشد.

هزینه بیرون آوردن طلا و اشیا قیمتی از چاه توالت

با توجه به اینکه اشیاء قیمتی مانند طلا ، معمولا کوچک هستنند و در قسمت های مختلف لوله های فاضلاب گیر می کنند ، هزینه بیرون آوردن طلا از جمله انگشتر طلا ، گردنبند ، دستبند و … بیشتر از اشیاء بی ارزش است.

دلیل آن هم همانطور که گفته شد ، به این دلیل است که اشیاء بی ارزش فقط به این خاطر بیرون آورده می شوند که ایجاد گرفتگی کرده اند و معمولا در اوایل سیستم لوله های فاضلاب مانند سیفون گیر می کنند.

نیاز به اطلاعات داریم

در هر صورت برای اینکه بتوانیم قیمت دقیق تری به شما همشهری عزیز ارائه دهیم نیاز داریم اطلاعات بیشتری از نیازهای شما داشته باشیم.

بنابراین لطفا روی شماره 09129615767 کلیک کنید تا مستقیما با سرویسکار تماس بگیرید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم.

همچنین می خوانید :

قیمت لوله بازکنی با فنر

قیمت لوله بازکنی با کمپرسور هوا

4.2/5 - (5 امتیاز)
درباره نویسنده

گروه فنی تعمیرات تاسیسات ما با به‌ کارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه ، افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی باشد و هم اکنون نیز آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران است. در صورتی که مشکلی برای تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره مشکل شما را نیز حل کنیم

لطفا برای ما بنویسید به دنبال چه می گردید ( یا سوال و نظر). پاسخ شما حتما به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.