هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت خیالتان راحت باشد. گروه فنی تخصصی آذین گستر آچاگ ، ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی و درآوردن طلا از چاه توالت ، تضمینی و مشاوره قبل از انجام کار رایگان در خدمت شماست.

اگر سوال شما این است که چگونه انگشتر را از چاه توالت خارج کنیم یا اگر به دنبال سرویسکار مناسب هستید ، با ما همراه باشید.

پس از افتادن طلا و اشیای گرانقیمت از جمله انگشتر، پلاک، گوشواره، دستبند، زنجیر، گردنبند و حلقه ازدواج در چاه توالت با استفاده از نکات آموزشی بسیار ساده می‌توانید این اشیاء را به راحتی از دست ندهید.
برای خارج کردن طلا و اشیای گرانقیمت از چاه توالت، باید دقت داشت که قبل از انجام آموزش‌ها و نکات توضیح داده شده به هیچ عنوان هنگامی که انگشتر، حلقه، گردنبند، دستبند، پابند، گوشواره و زنجیر طلا داخل چاه سقوط کرد نباید داخل کاسه آب بریزید و یا سیفون را بکشید.
در صورتی که توانایی انجام این نکات آموزشی را ندارید، بهتر است اصلا اقدامی برای خارج کردن طلا از چاه صورت نگیرد و حتما با سرویسکاران مجرب ما تماس بگیرید.

افتادن انگشتر در چاه توالت

اگر اطلاعی از نحوه خارج کردن طلا از چاه توالت ندارید می‌توانید با نکات آموزشی در این بخش با ما همراه باشید.
در این مطلب تلاش می‌کنیم نکات آموزشی خوبی را در جهت خارج کردن طلا از چاه توالت ارائه دهیم و متذکر شویم چه کارهایی نباید برای از دست رفتن همیشگی شی قیمتی انجام شود.
گاهی اوقات به دلیل سهل‌انگاری، حواس پرتی، داشتن مشغله ذهنی فراوان یا حتی خستگی از شدت کار روزانه در هنگام استفاده از سرویس بهداشت، طلا و حتی حلقه ازدواج که از نظر معنوی بسیار ارزشمند است به سادگی داخل چاه توالت سقوط کند.
این اتفاق همانند افتادن گوشی در توالت، روزانه برای بسیاری از شهروندان عزیز در تهران ممکن است پیش بیاید، اما اطلاع دقیقی از نحوه صحیح خارج کردن آن نداشته باشند و به سادگی با انجام یک کار اشتباه آنچه را که دارای ارزش زیادی است از دست بدهند.
پس با گروفه فنی آچاگ همراه باشید تا بدون هیچ نگرانی بتوانید طلایی که داخل چاه توالت افتاده را به راحتی بار دیگر به دست بیاورید و بدون اینکه مرتکب اشتباهی شوید طلا را خارج نمائید.

افتادن طلا در چاه توالت

یکی از دغدغه‌هایی که ممکن است اتفاق بیفتد افتادن انگشتر در چاه توالت است که هر فردی می‌تواند با آن مواجه شود، در این شرایط باید بدانیم چه کارهایی لازم است انجام شود و از چه کارهایی باید پرهیز کرد تا بتوانید دوباره پس از افتادن انگشتر در توالت آن را بیرون بیاورید.
بعد از افتادن طلا در چاه توالت به هیچ عنوان نباید سیفون را بکشید یا اینکه از سرویس بهداشتی استفاده نمائید و حتی آبی داخل لوله بریزید

نباید هیچ اقدامی برای در آوردن انگشتر طلا از چاه توالت انجام شود، چرا که وقتی از تجربه کافی برخوردار نیستید ممکن است با خروج طلا از سیفون اصلی ، دیگر امکان خارج کردن طلا از چاه توالت وجود نداشته باشد.

درآوردن طلا از چاه توالت

برای درآوردن طلا از چاه توالت، روش‌های ساده‌ای وجود دارد که باید با دقت انجام شود، اما قبل از هر اقدامی بهتر است به تذکرات و نکات آموزشی ارائه شده دقت لازم صورت بگیرد، چرا که اگر کاری از دستتان برنیاید و صرفا برای پرهیز از انجام هزینه این کار را به سرویسکار و شرکت لوله بازکنی واگذار نکنید ممکن است به دلیل افتادن طلا داخل چاه فاضلاب آن را برای همیشه از دست بدهید و متحمل هزینه‌های بیشتری شوید.

چگونه انگشتر را از چاه توالت خارج کنیم

اگر به هر دلیلی قصد دارید خودتان طلا را از سیفون توالت خارج کنید راهکار های زیر پیش روی شماست.

استفاده از دست به همراه دستکش برای درآوردن طلا از چاه توالت

اگر لوله فاضلاب توالت دارای عمق کم و ارتفاعی کمتر از 30 سانتی متر است، می‌توانید با دست اقدام به خارج کردن طلا و شی قیمتی از سرویس بهداشتی نمایید.
برای اطلاع از متراژ لوله باید به بررسی دقیق پرداخت و و اگر انتهای آن به راحتی دیده می‌شود، به این معناست که عمق کمی دارد و احتمال اینکه دست به سیفون برسد زیاد است.

پس از بررسی دقیق متراژ لوله، دست خود را با رعایت بهداشت و پوشیدن دستکش داخل لوله ببرید و سعی کنید در سیفون به دنبال شی قیمتی خود بگردید.
در صورتی که وزن طلایی که داخل دستشویی افتاده زیاد باشد، قطعا زیر آب سیفون دیده نخواهد شد و به همین دلیل باید دستتان را داخل آب سیفون ببرید و آن را جستجو کنید تا در نهایت پیدا شود.

قلاب دست ساز با آویز لباس برای درآوردن طلا از چاه توالت

در بسیاری از موارد ارتفاع لوله بسیار زیاد است، به همین دلیل نیاز به وسیله‌ای دارید تا با آن اقدام به درآوردن طلا از چاه توالت فاضلاب نمایید، به همین منظور بهتر است از یک آویز لباس فلزی استفاده شود، به این صورت که خمیدگی‌های آویز را صاف کنید و فقط ابتدای آن را شبیه به قلاب درآورید تا بتوانید طلا را بیرون بکشید.
اگر در این روش مرتکب یک اشتباه کوچک شوید و برای مثال با یک ضربه، طلا را به جلو هل دهید احتمال افتادن طلا داخل چاه اصلی فاضلاب بسیار زیاد است، در این صورت دیگر به هیچ عنوان نمی‌توان طلا را از چاه خارج کرد.
با این وسیله باید سعی کنید قسمت قلاب شکلی که ساخته‌اید را به طلا بچسبانید و آن را بیرون بکشید، شاید کمی دشوار باشد اما با کمی تلاش و تمرکز و دقت شاید بتوانید این کار را انجام دهید.

استفاده از گیره مخصوص فاضلابی برای خارج کردن انگشتر طلا از توالت

گیره فاضلابی، ابزاری شبیه به چنگک است که کار را برای خارج کردن اشیا از جاهای سخت و غیر قابل دسترس آسان می‌کند.
خرید این گیره کمی سخت است، چون فروش آن در بازار محدود می‌باشد، اگر طلای شما داخل چاه توالت بیفتد باید آن را از قبل داشته باشید، پس این روش به درد افرادی میخورد که این گیره را در دسترس دارند.
در ضمن کار کردن با گیره برای یک فرد غیر حرفه‌ای و به اصطلاح کسی که آچار به دست نیست، دشوار است، برای انجام این کار باید گیره را داخل لوله فاضلاب ببرید و پس از جستجو و پیدا کردن شی قیمتی، با استفاده از چنگک گیره آن را بگیرید و بیرون بکشید.

امید آخر شما ، تماس با شرکت خدمات فنی ساختمان

به طور حتم بهترین و آسان ترین راه برای درآوردن طلا از چاه توالت، تماس با شرکت خدمات فنی است، فقط باید دقت داشته باشید که هنگام تماس شرکتی را انتخاب نمایید که زیر نظر اتحادیه فعال باشد و به صورت قانونی در صنف تخلیه چاه و لوله بازکنی فعالیت نماید.
متخصصین و سرویسکارانی که در اینگونه شرکت‌ها فعالیت دارند، با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای و به پشتوانه تخصصی و تجربه‌ای چندین ساله کار را به صورت تضمینی انجام می دهند، به همین دلیل احتمال از دست دادن طلای شما بسیار کم است.
پس اگر فکر می کنید خودتان قادر به انجام این کار نیستید، حتما از یک متخصص لوله بازکنی استفاده کنید.
گروه فنی آچاگ ، متخصص در زمینه خارج کردن طلا و اشیا قیمتی از چاه توالت است، این مجموعه با بیش از15 سال تجربه و سابقه کار در جهت ارائه خدمات مختلف به ویژه درآوردن طلا از چاه توالت به شما این اطمینان را می‌دهد خارج کردن طلا از چاه را به صورت تضمینی انجام دهد.
گروه فنی آچاگ روزانه چندین تماس در مورد افتادن اشیا قیمتی در چاه توالت دارد که همه آنها با موفقیت انجام می‌شوند، چرا که ضمانت اجرایی گروه آچاگ ، باعث موفقیت ما و کسب تجربه بسیار بالای سرویسکاران مجموعه آچاگ است.
نیروهای فنی و متخصص گروه آچاگ به خوبی می‌دانند هنگام حاضر شدن در محل و بررسی موقعیت، چگونه و با چه روشی به صورت تضمینی طلا را بیرون بیاورند.
در هر کجای تهران که سکونت دارید و با مشکل افتادن طلا در دستشویی منزل، توالت های عمومی یا دفاتر کار و حتی شرکت‌ها مواجه شده‌اید، کافی است به کارشناسان گروه فنی آچاگ اعتماد کنید و برای به دست آوردن اشیای قیمتی و خارج کردن آن از چاه با ما تماس بگیرید.

ویرگی های گروه فنی آذین گستر آچاگ

پاسخ به سوالات متداول مشتریان

پس از افتادن انگشتر در چاه توالت ، حلقه یا طلا چه کاری باید انجام دهیم؟

به هیچ عنوان داخل توالت آب نریزید، سیفون نکشید و از سرویس استفاده نکنید. اگر هر یک از این کارها را انجام داده اید اشکالی ندارد، نگران نباشید و با گروه فنی آچاگ تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم انگشتر هنوز داخل چاه توالت است؟

اگر سیفون نکشیده باشید و یا از سرویس استفاده نکرده باشید 100% انگشتر یا قطعه طلای شما هنوز داخل چاه دستشویی است. اما اگر به هر دلیلی یکی از این کارها را انجام داده باشید باز هم احتمال دارد داخل لوله مانده باشد، باید بررسی شود.

ما مواردی را داشته ایم که چند ماه از افتادن طلا در چاه توالت گذشته بوده و بارها از توالت استفاده شده با این حال طلا از سیفون خارج نشده بود.بنابراین سرویسکار ما موفق شد که طلا را بیرون بیاورد.

امکان دارد که انگشتر و طلا را از توالت بیرون آورد؟

بله، اما این کار نیاز به ابزار مخصوص و سرویسکار مجرب دارد تا بتواند آن را خارج کند.

اگر طلا داخل لوله آشپزخانه یا حمام افتاده باشد، باز هم میتوان آن را در آورد؟

بله، به شرطی که پس از افتادن طلا داخل لوله مقدار زیادی آب داخل لوله نریخته باشید. اگر در حد باز بودن شیر آب باشد اشکالی ندارد. اگر میخواهید طلای خود را بیرون بیاورید همین حالا با ما تماس بگیرید.

حکم افتادن انگشتر در توالت

شاید بخواهید بدانید که حکم شرعی افتادن انگشتر در چاه توالت چیست. خوب این هم سوال بسیاری از مشتریان ماست.

طبعا انگشتری که به داخل چاه توالت می افتد نجس است و هر چیزی که به داخل سیفون توالت فرو کنیم نیز نچس می شود.

برای پاک کردن نجاست باید ابتدا عین نجاست را از روی انگشتر طلا یا اشیا دیگر بزدائیم سپس سه بار با آب جاری ، آب بکشیم تا پاک شود.

ولی از نظر بهداشتی نیز توصیه می کنیم انگشتر طلا را چندین دقیقه در آب جوش بجوشانید تا میکروب های آن از بین برود.

حکم افتادن انگشتری که حاوی اسماء متبرکه است

اگر انگشتری که به داخل چاه افتاده شامل اسماء متبرکه باشد ، نظرات مختلفی از مراجع مختلف برای استفاده یا عدم استفاده از دستشویی ذکر شده.

برخی استفاده از آن را برای افرادی که از قضیه مطلع هستند مجاز نمی دانند و برخی نیز فقط در صورت ضرورت مجاز می دانند.

سرویسکاران ما از ضرورت درآوردن طلا از چاه توالت مطلع هستند و به شما کمک می کنند که بدون نگرانی و عذاب وجدان از سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید.

4.3/5 - (7 امتیاز)
درباره نویسنده

گروه فنی تعمیرات تاسیسات ما با به‌ کارگیری تکنسین های حرفه ای و سرویس کاران با تجربه ، افتخار دارد بیش از ۱۵ سال در کنار شما همشهریان تهرانی باشد و هم اکنون نیز آماده خدمت رسانی به تمام مناطق ۲۲ گانه تهران است. در صورتی که مشکلی برای تاسیسات ساختمان شما بوجود آمده با ما در میان بگذارید تا ضمن ارائه مشاوره مشکل شما را نیز حل کنیم

لطفا برای ما بنویسید به دنبال چه می گردید ( یا سوال و نظر). پاسخ شما حتما به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.